+420 778 543 634 info@efix.cz

EFIX TECHNOLOGY

Služby

Nabízíme montáže elektroinstalací v nejvyšší kvalitě včetně dodávky projektu, materiálu, technologií i příslušných revizí.

Montáže VN

Zajistíme napájení Vašeho objektu s důrazem na kvalitu a spolehlivost použitých komponentů. Používáme pouze zařízení která jsou schválena provozovateli energetických soustav, kompatibilita naší dodávky s infrastrukturou Vašeho dodavatele energie je vždy absolutní prioritou.

Silnoproud

Rozvody elektřiny v budově provedeme efektivně s ohledem na funkční i designové požadavky uživatele. V současném hektickém vývoji moderních technologií dbáme na to, abychom požívali moderní prvky, reflektující tyto světové trendy a současně nabídly estetické sladění s interiérem.

Slaboproud

Strukturovaná kabeláž, EPS, EZS a další slaboproudé instalace musí být vždy na nejvyšší úrovni. Vždyť tyto systémy se starají o Vaši bezpečnost a pohodlí! Při výběru dodavatelů pro tuto část instalace je kvalita dodavatelů komponentů silně akcentována.

Měření a regulace (MaR)

Plně funkční technologie objektu, které jsou spolu dokonale sladěny, dodají Vaší investici punc výjimečnosti. Kvalitní prostředí pro práci Vašich zaměstnanců je velmi důležité pro další rozvoj společnosti, efektivní nakládání s energiemi sníží provozní náklady a zajistí rychlou návratnost Vaší investice.

Projekce

Precizně zpracovaná projektová dokumentace od naší společnosti je základním pilířem úspěšné realizace Vašich investičních plánů. Dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, dokumentace skutečného stavu – to vše pro Vás připravíme v souladu s platnými normami, předpisy a Vašimi požadavky.

Servis

Servis a údržba námi dodaných zařízení je nutná i přesto, že se snažíme, aby výsledek naší práce byl dokonalý, bez nutnosti dalších zásahů a úprav. Revidujeme a servisujeme elektrická zařízení, abychom ochránili zdraví Vás i druhých a zabezpečili Váš majetek.

Jsme elektro montážní firma

Vaše elektroinstalace od A do Z.

Adresa provozovny

Heršpická 11e, Brno

telefon

+420 778 543 634

Email

info@efix.cz